MilBr web studio a 3D grafika

 
3D grafika a výroba www prezentací na klíč

 

Referenční www stránky

Některé vybrané www prezentace

Sádrokartony Brendl

Montáže sádrokartonových konstrukcí, nátěry fasád malířské a lakýrnické práce, renovace půdních vestaveb rodinných domů, certifikace KNAUF,CETRIS,min.podhledy AMF, rekonstrukce prodejen,kanceláří a bytových jader.

www.sadrokartony-kvalitne.cz

SQS Vláknová optika

Produkty vláknové optiky, optoelektroniky a přesné mechanické díly. Optické konektory, výroba přesných mechanických dílů, osvětlovací moduly LED, Hermetické vláknové průchodky

www.sqs-fiberoptics.com

Intelight s.r.o.

Výpočty, energetickými studiemi a prodejem v oblasti osvětlení. V současné dobe jsme zaměřeni převážně, i z části na velkoobchodní prodej osvětlení a jejich komponentů.

www.intelight.cz

Revize plynu

Revize plynu a plynových zařízení, včetně jejich oprav, kontrola tesnosti regulátorů a plynoměrů a kontrola přítomnosti oxidu uhelnatého.

www.revize-plynu.cz

Stavební projekty

Vyhotovení kompletních i dílčích stavebních projektů pro novostavby, rekonstrukce i pro odstraňování stávajících staveb, vč. zajištění příslušných stanovisek, rozhodnutí a povolení.

www.stavbyzor.cz

Čistící servis

Čistící servis úklidová firma - Richard Kuhn, kompletní čištění interiérů automobilů, čalouněného nábytku, koberců a atd. Prodej vánočních poukazů na čištění automobilů. Extrakční metoda hloubkového čištění koberců.

www.cisticiservis.cz/

Fraccaro CZ

Evropská značka v oblasti sálavého stropního vytápění a chlazení. Vyrábí klimatizační systémy pro každé prostředí, jak občanské i průmyslové. Například továrny, sklady, hangáry, železniční depa atd.

www.fraccaro.cz

Viladomy Černošice

Prodej 10 nadstandardních viladomů se dvěmi bytovými jednotkami 5 + kk, rovinatý pozemek 2 100m2 v malebné přírodě Českého Krasu. Moderní, vzdušné, nízkoenergetické viladomy.

www.viladomycernosice.cz

Pásové dopravníky a kovovýroba

Dopravníky, válečkové dráhy, jednoúčelové stroje, ohýbání drátů, ohýbání trubek. Hlavním pilířem výroby firmy JVM metal s.r.o. jsou dopravníkové systémy, a jednoúčelové stroje.

www.jvmmetal.cz

Obklady a dlažby Krupka

Profesionální obkladačské práce. Pokládka obkladů a dlažeb, terasy a sokly, lícové cihly a obkladové pásky KLINKER, plotové sloupky a podezdívky

www.obklady-krupka.cz/

Restaurace ARTEX ve Špindlerově Mlýně

Kompletně zrekonstruovaná restaurace ARTEX, je jednou z nejstarších restaurací ve Špindlerově Mlýně. Přijďte k nám oslavit svá výročí nebo jen posedět.

www.restaurace-spindl.cz

Půjčovna svatebních a společeneských šatů

salonu Monika si můžete zapůjčit svatební šaty z široké nabídky včetně svatebních doplňků, šaty pro svatební maminky, nebo pro družičky a také šaty na věneček.

www.pujcovani-satu.cz

Tesařství, stavba a renovace roubených staveb

Kompletní dodávky krovů všech druhů střech , rekonstrukce krovů , včetně dodávky materiálu. Provádíme opravy balkónů, krovů, schodišť, pergol a různých zahradních dřevostaveb .

www.tesarstvi-psp.cz/

Modulární a mobilní dřevostavby WoodCon

Naše výrobní portfolio zahrnuje celoroční mobilní domy, mobilní a modulární dřevostavby a montované dřevostavby na základovou desku. Mobilní domy britského výrobce Delta Ceravans International.

www.wood-con.cz

Obec Syřenov

Obec Syřenov leží 5Km jihovýchodně od Lomnice nad Popelkou při horním toku potoka Černá v průměrné nadmořské výšce 448 m.nm. K obci Syřenov byla v r. 1937 definitivně připojena osada Újezdec a v r. 1960 i obec Žďár u Kumburku.

www.syrenov.cz

Sokol Nová Paka

V roce 2015 má naše Tělocvičná jednota 20. výročí svého znovuobnovení.Připomeňme si několik slov z historie. Novopacký sokol byl založen v r. 1862 jako jedna z prvních deseti sokolských organizací v naší republice.

www.sokolnp.cz

Kosmetika a masáže

Přijměte prosím pozvání do mého studia, kde můžete vyzkoušet rozmanitou řadu krásných ošetření. Nechte se hýčkat úžasnou německou kosmetikou Phyris. Vaše pleť to ocení.

www.inkosmetika.eu

AUTO OPRAVNA Zvěřina

Nabízíme non-stop odtahovou službu. Přípravu a zajištění technických prohlídek. Naše služby jsou rozšířené o uhelné sklady, které se nalézají v Semilech a Nové Pace.

www.azzverina.cz

Podkrkonošský sommelier Pavel POUR

Z moravských vín preferuji bílá a růžová vína, pro červené víno s radostí a chutí sahám do Španělska. I španělská vína jsou přímo od vinaře ze sklepa – bodegas.

www.podkrkonosskysommelier.cz

Chalupa Pavel v Českém ráji

Nabízíme Vám ubytování v Českém ráji BEZ PŘÍTOMNOSTI MAJITELE, kde najdete pohodu domácího prostředí v krásné přírodě. Kapacita chalupy Pavel je 16 lůžek + možnost přistýlek

www.chalupaceskyraj.cz

Motocentrum

Upravujeme, stavíme a přestavujeme motocykly dle zákazníkovi představy (galerie) . Máme také bazar motocyklů , doplňků , ale i oblečení. Značkové oblečení Bering – boty , rukavice , nemoky , boty FALCO.

www.motocentrumaz.com

Měření a regulace pod kontrolou

V současné době dodáváme kompletní technologie pro měření páry, vzduchu, tepla a jiných plynů. Provádíme montáže technologických celků, s uvedením do provozu a komplexní služby v oboru ASŘTP a MaR.

www.energo-service.eu

Produkty grafické inovace

Bannery, loga, vizitky, Kalendáře, plakáty, potisky, Prezentace, představení firmy, Předlohy designu, Úpravy fotografií a puzzle, Sketching. Návrhy modelů a výroba na přání zákazníka s umístěním logotypu.

www.easyfun.cz

Bazény Kavka

Prodej, servis a montáž bazénů, zahradní jezírka a fontány, servis a prodej bazénové techniky. Velikost, tvar, proměnná hloubka bazénu a typ vstupního schodiště podle Vašich představ.

www.bazenar.cz

Kamenictví - kamenosochařské práce

výroba zahradních plastik, reprodukce kamenných plastik, čištění kamene, výroba kamenných prvků, Zpracovávané materiály, písmo, kamenné obklady, výroba pomníků, opravy hrobů, zámkové dlažby a stavební práce.

www.kamenictvikuhn.cz

Apartmán k pronájmu - Pecka Český Ráj

Apartmán se nachází na okraji obce P E C K A , 8km od Nové Paky. Oblast Českého ráje a samotná Pecka okolními lesy, vycházkami, houbařením a celkově velmi pěknou přírodou láká stále více návštěvníků.

www.apartman.milbr.cz

Sanitace pivní cesty

Sanitace pivního vedení a výčepního zařízení je jedním z nejdůležitějších předpokladů kvalitního čepovaného piva. Sanitce pivních cest je proces, kterým se za působení chemických a mechanických vlivů likvidují nežádoucí mikroorganismy

www.sanitacefr.com

Půdní vestavby Podlipný

Výměna střešních oken, půdní vestavby, zednické práce, Suché podlahy, Minerální podhledy, interiérové zednické práce, Montáž půdních schodišť, sádrokartonové podhledy, sádrokartonové příčky a předstěny.

www.pudnivestavby.eu

Penzion Kavka

Penzion Kavka se nachází při hlavním tahu do Krkonoš ve východní bráně do Českého Ráje, v Podkrkonošském městě Nové Pace. Penzion je ideálním místem pro relaxaci, odpočinek a podnikání výletů do krásného Podkrkonoší a do Českého ráje.

www.penzion-kavka.cz

Indoorcycling Nová Paka

Jde o nejúčinnější a vysoce motivující kardio – vaskulární cvičení posledního desetiletí. Lekce probíhají na speciálních kolech – cyklotrenažérech. Každý jezdec si volí zátěž, která mu vyhovuje.

www.indoorcycling-np.cz

Auto Sedláček

Svým zákazníkům nabízíme servis osobních i dodávkových automobilů, přípravy a zajištění STK a SPZ. Provádíme výměnu autoskel, prohlídky a přípravy vozu na zimní provoz. Provozujeme odtahovou službu.

www.auto-sedlacek.cz

O nás

Svědomitě přistupujeme ke každé získané zakázce tak aby náš klient byl maximálně spokojen s našimi službami. Veškeré práce jsou prováděny v legálně zakoupených programech
Pracujeme na základě živnostenského listu a nejsme plátci DPH

Rychlý kontakt

Adresa MilbrMilan Brendl
Achátová 1238, 50901 Nová Paka
Pracovní dobaPracovní doba
Po - Ne 9.00 až 18.00
TelefonTelefon
+420 777 167 727
Skype kontaktSkype kontakt
milbr77

Co nabízíme

Webové prezentace

Elektronické obchody

3D vizualizace

Loga, katalogové listy atd

Zprostředkovávání registrace domén

Zprostředkování webhostingových služeb

CO od nás nečekejte

Prezentace se závadnou tématikou

Prezentace v rozporu se zákony ČR

Zavoláme Vám